همه خدمات

نمایش جزئیات

سرویس دوره ای و تعویض روغن رنو سیمبل

تعمیرگاه رنو-تعمیرگاه رنو تهران-سرویس دوره ای سیمبل-تعویض روغن سیمبل-تعمیر موتور سیمبل-تنظیم موتور سیمبل-سرویس دوره ای سیمبل-خدمات برقی خودرو سیمبل-تعمیرات رنو سیمبل -خودرو رنو سیمبل

ارائه کلیه خدمات خودروی رنو سیمبل، تعویض روغن با کیفیت عالی و سرویس دوره ای سیمبل در فاصله زمانی معین


جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002

سرویس دوره ای و تعویض روغن سیمبل در تعمیرگاه رنو تهران

 

اهمیت سرویس های دوره ای خودروی رنو سیمبل :

یکی از بهترین طرق در بالا بردن عمر مفید قطعات و همینطور کاهش هزینه‌ های نگهداری ، سرویس های دوره ای خودرو است . علی رغم آنچه تصور می‌شود ، عدم انجام سر وقت سرویس های دوره ای خودرو می‌تواند صدمه های زیادی را برای تمامی قسمت های خودرو مخصوصا مجموعه فنی به‌ همراه داشته باشد.  

 

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران تمامی خدمات مربوط سرویس های دوره ای  خودرو را به صورت تضمینی به شما عزیزان عرضه می کند .

 

اطلاعات بیشتر در مورد تعمیرگاه تخصصی رنو سیمبل در تهران

 

سرویس های دوره ای خودروی رنو سیمبل :

باید سرویس های دوره ای خودرو های رنو را رانندگان بدانند تا در عملکرد بهتر و افزایش طول عمر خودروی خود سهیم باشند ، در ادامه به معرفی مهم ترین سرویس های دوره ای میپردازیم :

 

۱ . ضد یخ :

ضد یخ در فصل زمستان از منجمد شدن آب جلوگیری کرده و در فصل گرما و کل سال وظیفه ضد جوش و ضد خوردگی را دارد که از خورده شدن آلیاژ آلومینیومی سرسیلندر و واتر پمپ و رادیاتور پیش گیری به عمل می آورد. که در هر سرویس مقدار کمیت و کیفیت ضد یخ باید مورد بررسی قرار گیرد.

توجه داشته باشید در خودروهای رنو از ضد یخ های غیر استاندارد استفاده نکنید، چرا که این کار سبب آسیب رسیدن به خودرو می شود.

 

۲ . دریچه ای گاز :

در اتومبیل های شرکت رنو جهت آب بندی منیفولد هوا و دریچه ای گاز از اورینگ آب بندی خاصی استفاده شده است. که  در گذر زمان اورینگ خشک شده و کار آب بندی به درستی انجام نمی گیرد و در این حالت هوای زیادی داخل موتور مکیده می شود. و موجب نوسان دور موتور و بد کار کردن خودرو می شود که دلیل بر مصرف زیاد سوخت هم شده و قدرت موتور را پایین می آورد. 
توصیه می شود درهر ۴۰۰۰۰ هزارکیلومتر اروینگ منیفولد و اورینگ دریچه گاز تعویض گردد.

 

۳ . روغن موتور :

از اصلی ترین اولویت های نگهداری بهتر خودرو سرویس دوره ای روغن موتور می باشد که توصیه می شود مقدار روغن را به صورت مداوم از روی گیج روغن چک کنید  و در صورتی که اندازه  روغن موتور پایین تر از min بود باید کمی روغن که از همان روغنی باشد که درخودرویتان ریختید اضافه کنید.

به این نکته هم توجه کنید که زیاد بودن روغن هم می تواند آسیب رسان باشد.

 

تعمیرات تخصصی موتور رنو سیمبل

 

۴ . تسمه تایم :

منظور از تایم ، زمان باز و بسته شدن سوپاپ ها می باشد. و برای انتقال نیروی میل لنگ به میل سوپاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد . جهت جلوگیری از پاره شدن تسمه تایم باید آن را درتایم  مشخصی که درخودروهای رنو ۶۰۰۰۰ هزارکیلومتر می باشد باید تعویض کرد.

 

۵ . لاستیک ها :

لاستیک های خودرو جزو قطعاتی از خودرو هستند که در صورت وجود کوچک ترین نقص در آن ها ، امکان دارد مابقی بخش ها نیز با مشکل مواجه شوند . در سرویس دوره ای توسط تعمیرکاران متخصص رنو تهران ، باد لاستیک ها مورد بررسی قرار گرفته  و در صورت نیاز تنظیم می گردد . توجه داشته باشید که زیاد بودن باد لاستیک و هم چنین کم بودن باد لاستیک موجب می شود که لاستیک شما خرابی به بار آورد .

 

 ۶ . فیلتر هوا :

یکی دیگر از اصلی ترین سرویس های مهم خودرو فیلتر هوای خودرو می باشد  که متاسفانه توجه آنچنانی به آن نمی شود .
کثیف بودن فیلتر هوا ارتباط مستقیم با مصرف سوخت و شتاب خودرو دارد که به همین سبب تعویض فیلتر هوا یکی از مهم ترین سرویس دوره ای به شمار می رود . در صورتی که با فیلتر هوای کثیف رانندگی کنید ، احساس می کنید که شتاب خودرو کمتر شده است . در این حالت به دلیل کثیفی فیلتر ، هوای پاک وارد خودرو نمی شود و خودرو دچار اختلال می شود .

 

۷ . شمع ها :

نقش مهم  شمع ها جرقه زدن در حین تراکم کامل سوخت و اکسیژن می باشد .
دهانه ی شمع ها همواره باید تمیز باشد و نشانه ی دود یا چربی  در دهانه شمع باعث اختلال سیستم جرقه زنی می شود . شمع ارتباط مستقیم با مصرف سوخت ، شتاب و کارکرد موتور خودرو دارد. توصیه شرکت خودرو سازی رنو برای زمان تعویض شمع ۴۰۰۰۰ هزار کیلومتر می باشد. با هر بار مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران ، متخصصین ما به طور اتوماتیک شمع های خودروی شما را چک می کنند و در صورت نیاز تعویض آن را به شما اطلاع می دهند   .

 

۸ . فیلتر روغن

طبق گفته شرکت رنو در هر دو دفعه تعویض روغن موتور باید یک بار فیلتر روغن هم تعویض گردد   .
فیلتر روغن نقش بسیار مهم و زیادی در خودرو و روغن دارد که باید حین تعویض آن از فیلتر روغن اصلی استفاده شود . در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران  از قطعات  اصلی استفاده می شود ، زیرا خودروهای رنو حتما می بایست با قطعات اصلی جایگزین شوند تا صدمه جدی به دیگر قطعات آن وارد نشود   .

 

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران با کادری مجرب و با دانش تمامی خدمات مربوط سرویس های دوره ای  خودرو را به صورت تضمینی به شما عزیزان عرضه می کند و دیگر نیاز نیست برای انجام سرویس های دوره ای به تعمیرگاه های غیر معتبر مراجعه کنید .

 

سرویس های دوره ای خودروی کپچر در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

یکی از خدماتی که در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران می توانید دریافت نمایید ، خدمات مربوط به ارائه خدمات تخصصی در سرویس های دوره ای خودرو های رنو مانند خودرو های رنو استپ وی ، رنو مگان و . . . است. انجام سرویس های دوره ای اتومبیل یکی از اصلی ترین بخش های آن بوده و نقشی کلیدی در عملکرد بهینه و مطمئن خودرو ایفا می نماید. به همین دلیل برای سرویس های دوره ای خودرو باید خیلی وسواسی عمل کنید و به تعمیر گاه های معتبر مراجعه نمایید .

 

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران با کادری مجرب و با دانش آماده خدمت رسانی تضمینی در این زمینه به شما عزیزان می باشد.

 

هزینه سرویس های دوره ای خودرو در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

هزینه انجام سرویس های دوره ای خودرو و تعمیر دیگر بخش های خودرو های رنو در این مرکز تعمیرگاهی براساس مصوبه های قانونی خواهد بود . لذا ما به شما تضمین می دهیم که در صورت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

 

تعمیرگاه تخصصی رنو سیمبل در تهران

 

نتیجه گیری :

 اگر دوست دارید خودروی شما بی عیب کار کند و در آینده برای تعمیر و نگهداری از آن کمتر هزینه کنید ، سعی کنید به صورت منظم به انجام سرویس های دوره ای خودروی خود بپردازید.

استفاده از خدماتی مانند سرویس دوره‌ای خودرو می‌تواند یک حرکت پیش گیری کننده عمل کند . تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در زمان‌های معین ، خودرو خود را برای انجام سرویس های دوره ای به مرکز تعمیرگاهی متخصص ببرید.

 

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران با کادری مجرب و با دانش آماده خدمت رسانی تضمینی در این زمینه به شما عزیزان می باشد.

 

 

 جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002