همه خدمات

نمایش جزئیات

تعمیرگاه تخصصی رنو کپچر

تعمیرگاه رنو کپچر- ال90-تعمیر کپچر-تعمیرگاه کپچر- تعمیرگاه تخصصی کپچر-تعمیرگاه کپچر-رنو تهران- تعمیرگاه خودروی رنو- تعمیرگاه ماشین- تعمیر خودرو در تهران- تعمیرات خودرو

تعمیرات تخصصی رنو کپچر با کادری مجرب در تهران تعویض روغن، سرویس دورهای، تعمیر موتور و خدمات برقی کپچر


جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002

رنو کپچر :

رنو کپچر از وقتی که به بازار خودروی کشور ما راه پیدا کرده است. به یکی از پرفروش ترین خودروها تبدیل شده است. رنو کپچر ارایه شده در کشور ما از موتور ۱۲۰۰ سی سی با توان ۱۲۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۱۹۰ نیوتن متر بهره مند است . موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ این خودرو در هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش در داخل شهر ۶.۶ لیتر، خارج شهر ۴.۷ لیتر و به صورت ترکیبی ۵.۹ لیتر سوخت مصرف می کند.

 

رنو کپچر طراحی شیک و چشم نوازی دارد. خطوط بدنه برجسته، جلو پنجره کوچک و کشیده به همراه آرم رنو در وسط و برآمدگی قسمت پایین درها از ویژگیهای منحصر به فرد در طراحی خودروی رنو کپچر هستند. با نگاهی ریز بینانه می توان علامت هایی از طراحی کلیو را نیز در آن دید. طول کپچر فقط ۶ سانتی متر از کلیو هاچبک بیشتر است.

از ویژگی های متمایز این خودروی رنو ، برجستگی های بدنه ی آن است . برآمدگی روی درب های آن ، بدنه را عریض تر نشان می دهد و ظاهر آن را اسپرت کرده است . استفاده از دو رنگ متفاوت برای بدنه ، حرکت  جالبی از طرف این کمپانی بوده است ، که توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود معطوف دارد . همه می خواهند خودرویی داشته باشند که زیبایی آن چشم نواز باشد ، رنو کپچر از این نظر واقعا فوق العاده است.

 

مهم ترین خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی کپچر :

.تعمیر سرسیلندر

.تعمیرات جلو بندی 

.سرویس های دوره ای رنو کپچر

.تعمیر موتور

.شستشوی انژکتور

.تعویض روغن

.تعمیر گیربکس رنو کپچر

.تعویض نمودن بلبرینگ ها

.تعویض لنت های عقب خودرو

.تعویض واتر پمپ

.تعویض کیت تسمه تایم

.تنظیم موتور رنو کپچر

.دیاگ

.ABS

.تعویض گردگیر پلوس کپچر

. تعمیرات مربوط به باتری و برق کپچر

و . . . 

برای انجام تمامی تعمیرات فوق می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران مراجعه نمایید و از خدمات کادر مجرب و با دانش این مرکز تعمیرگاهی بهره مند شده و ما این تضمین را می دهیم که از بابت تعمیر و سرویس خودروی خود آسوده خاطر شوید.

 

. تعمیر گیر بکس :

گیربکس رنو کپچر یک نوع گیربکس اتوماتیک است . این گیر بکس دو کلاچه می باشد در واقع در این گیر بکس از دو کلاچ استفاده می شود که هرکدام از دنده های زوج و فرد رنو کپچر به یکی از این دو کلاچ متصل است و قطعات این گیر بکس از ترکیب قطعات گیربکس دستی و اتوماتیک است.

با توجه به توضیحات فوق تعمیر و سرویس این گیربکس پیچیده تجربه و دانش بالایی را می طلبد و در صورت تعمیر و سرویس در مراکز تعمیرگاهی غیر معتبر قطعا دچار مشکل دوباره در گیربکس خواهید شد. شما برای تعمیر و سرویس گیر بکس رنو کپچر می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران که دارای کادری با دانش است مراجعه کنید و از خدمات تضمینی ما استفاده کنید و از پشتیبانی رایگان ما استفاده کنید.

 

. تعمیر پمپ بنزین :

پمپ‌بنزین در خودرو بنزین را از باک به موتور منتقل می کند. به همین خاطر است که اگر پمپ‌بنزین خودروی شما دچار نقص شود موتور هم در پی  آن خاموش می‌شود. وقتی ‌که سوخت داخل باک خودرو از مقداری که باید کمتر شود این امر سبب می‌شود که پمپ‌ بنزین خودرو شما داغ تر شود و به خرابی منجر گردد. مشکل بزرگ این است که در هر تایمی ممکن است پمپ‌ بنزین خودرو دچار نقص شود و مجبور گردید آن را با امداد خودرو به تعمیرگاه ببرید.

اگر خودرو شما دچار خرابی پمپ‌ بنزین شد به تعمیرگاه رنو نهران مراجعه کنید تا ما مشکل آن را برای شما تضمینی برطرف کنیم.

 

. سرویس های دوره ای کپچر :

 تعویض تسمه تایم

در مرکز تخصصی رنو تهران تعویض کیت کامل تسمه تایم برای خودروی کپچر در هر ۶۰ هزار کیلومتر انجام می شود. با توجه به نکاتی که در دفترچه راهنمای خودروی رنو کپچر آمده است. وقتی که تعویض تسمه تایم خودروی خود را به تاخیر بیندازید؛ پاره شدن تسمه تایم موجب بهم ریختن تایم حرکت سوپاپ و پیستون می شود و خرابی های بسیار زیادی را به بار می آورد. توجه کنید که پارگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی ممکن است ضرر جانی نیز داشته باشد.

تعویض روغن گیربکس

تعویض روغن گیربکس در مرکز تخصصی رنو تهران برای خودروی کپچر هر ۵۰ هزار کیلومتر انجام می شود  که تایم   استاندارد با عطف به دفترچه راهنمای خودرو کپچر می باشد. در نظر داشته باشید اگر روغن گیربکس سر وقت تعویض نگردد سبب کاهش فشار روغن و خرابی قطعات داخل گیربکس می شود. نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که تعویض روغن گیربکس باید  توسط دستگاه صورت گیرد و تعویض دستی آن موجب خرابی خودرو می شود. این کار در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران توسط متخصصین و با دستگاه مخصوص انجام می شود.

تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور به همراه فیلترها هر ۷ هزار کیلومتر در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی کپچر صورت می گیرد. اگر از تایم تعویض روغن موتور شما بگذرد موجب جرم بستن درون موتور می شود که باید  برای تعمیر موتور به تعمیرگاه مراجعه نمایید که هزینه های اضافی را بر روی دست شما می گذارد.

 

مکان قرار گیری سوکت دیاگ رنو کپچر :

بسیاری از دارندگان خودرو رنو کپچر و حتی بسیاری از همکاران از مکان دقیق قرار گیری سوکت دیاگ در خودرو رنو کپچر اطلاع ندارند. در رابطه با این موضوع باید متذکر شویم که مکان قرار گیری سوکت دیاگ رنو کپچر در کنسول وسط خودرو بین جاکارتی و دنده می باشد.

 

هزینه تعمیرات رنو استپ وی در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خودروی کپچر و دیگر خودرو های رنو در این مرکز تعمیرگاهی براساس مصوبه های قانونی خواهد بود . لذا ما به شما تضمین می دهیم که در صورت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

 

نتیجه گیری :

خودروی رنو کپچر خودرویی خوش تراش و زیبا است و طرفداران مخصوص خودش را دارد . این خودرو که توسط شرکت خودرو سازی رنو ساخته شده است برای تعمیر و سرویس نیاز به یک تعمیرگاه تخصصی رنو دارد که با نحوه کارکرد و تعمیر و سرویس خودرو های این شرکت آشنا باشد . تعمیرگاه تخصصی رنو تهران که یکی از بهترین های کشور در این زمینه می باشد و با تعمیرکارانی با تجربه و حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

 جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002