همه خدمات

نمایش جزئیات

تعمیرگاه تخصصی رنو استپ وی

تعمیرگاه رنو استپ وی- استپ وی-تعمیر استپ وی-تعمیرگاه استپ وی- تعمیرگاه تخصصی استپ وی-تعمیرگاه استپ وی-رنو تهران- تعمیرگاه خودروی رنو- تعمیرگاه ماشین- تعمیر خودرو در تهران- تعمیرات خودرو

تعمیرات تخصصی رنو استپ وی و انواع خودروهای ایرانی و خارجی و خودروهای رنو در تهران


جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002

رنو استپ وی :

خودروی رنو استپ وی از پاییز ۱۳۹۵ تولید آن در پارس خودرو آغاز شد. استپ وی تفاوت ظاهری آنچنانی با ساندرو ندارد ، اما این تفاوت ظاهرش را تاحدودی زیبا تر کرده است. کاسه چراغ مشکی، اضافه‌شدن رکاب جانبی و سینی زیر سپر، سپر مشکی، زه پلاستیکی مشکی‌رنگ گلگیرها و وجود باربند، از مهم‌ترین تفاوت‌های استپ‌وی با همسان هاچ‌ بکش است. در بخش فنی نیز استپ‌وی تنها در سه ویژگی متفاوت شده است؛ اول اینکه ارتفاع تعلیق آن افزایش یافته (فقط چندین سانتی‌متر)، دوم اینکه خودرو استپ وی  در مدل دنده‌ای از کلاچ هیدرولیک به‌جای کلاج سیمی بهره مند شده و سوم اینکه فاصله تعویض دنده‌هایش، کمی کوتاه‌تر است.

 

مهم ترین خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی استپ وی :

.تعمیر سرسیلندر

.تعمیرات جلو بندی 

.سرویس های دوره ای رنو استپ وی 

.تعمیر موتور

.شستشوی انژکتور

.تعویض روغن

.تعمیر گیربکس رنو استپ وی

.تعویض نمودن بلبرینگ ها

.تعویض لنت های عقب خودرو

.تعویض واتر پمپ

.تعویض کیت تسمه تایم

.تنظیم موتور رنو استپ وی

.دیاگ

.ABS

و . . . 

برای انجام تمامی تعمیرات فوق می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران مراجعه نمایید و از خدمات کادر مجرب و با دانش این مرکز تعمیرگاهی بهره مند شده و ما این تضمین را می دهیم که از بابت تعمیر خودروی خود آسوده خاطر شوید.

 

. تعمیر گیربکس :

ما در مجموعه تخصصی تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی در تعمیرگاه رنو تهران زیر نظر تعمیرکارانی مجرب و با دانش بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم.

ما این تضمین را به شما می دهیم که تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی توسط رنو تهران با به ‌روزترین امکانات و دانش تخصصی در زمینه تعمیرات و عیب‌یابی گیربکس فقط در این مرکز پیدا می‌کنید.

خدمات تعمیرگاه مرکزی استپ وی شامل: تعمیرات موتور استپ وی، تعمیر گیربکس اتوماتیک استپ وی، رفع دود آبی از اگزوز (رفع روغن سوختگی موتور)، تعویض شمع و . . . می‌باشد

 

. تعمیر موتور :

در صورتی که از موتور استپ وی به خوبی مراقبت نشود نیاز به سرویس پیدا می‌کند.

از دلایلی که باعث می‌شود موتور استپ وی نیاز به سرویس پیدا کند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

با روغن کثیف کار کردن موتور (یعنی تعویض روغن موتور دیر انجام شود)

با روغن اندک کار کردن موتور که باعث خراب شدن  یاتاقان‌ها و میل لنگ می‌شود.

ما در تعمیرگاه رنو تهران برای شروع تعمیر موتور استپ وی ابتدا امر چک می‌کنیم که موتور چه نقصی دارد، آیا روغن سوزی دارد، آیا یاتاقان‌های موتور موقع کار کردن صدا می‌دهند و … در مرحله بعد بررسی می‌کنیم که میزان هزینهٔ تقریبی برای تعمیر موتور به چه اندازه ای می شود و چه میزان لوازم یدکی باید خریداری شود و در این مرحله به مالک خودرو هزینه تقریبی تعمیرات را اعلام می‌کنیم. در مرحلهٔ سوم از تعمیر موتور سالم بودن پیستون‌ها، شاتون‌ها، میل لنگ و … را بررسی می‌کنیم.

 

. تنظیم موتور :

 تنظیم بودن موتور خودرو به عوامل متعددی مانند فرسودگی قطعات،‌ اشکال در سیستم برق و سنسورها،‌ اختلال در عملکرد پمپ بنزین و… به هم می‌ریزد و کارکرد موتور نا میزان می‌شود . اغلب نیاز به تنظیم موتور با روشن شدن چراغ چک موتور مشخص می شود. این چراغ پس از باز کردن سوئیچ، روشن شده و در صورت نبودن مشکل به صورت خودکار خاموش می گردد.

 

. سرویس های دوره ای استپ وی  :

 تعویض تسمه تایم

در مرکز تخصصی رنو تهران تعویض کیت کامل تسمه تایم برای خودروی استپ وی در هر ۶۰ هزار کیلومتر انجام می شود. با توجه به نکاتی که در دفترچه راهنمای خودروی رنو استپ وی آمده است. وقتی که تعویض تسمه تایم خودروی خود را به تاخیر بیندازید؛ پاره شدن تسمه تایم موجب بهم ریختن تایم حرکت سوپاپ و پیستون می شود و خرابی های بسیار زیادی را به بار می آورد. توجه کنید که پارگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی ممکن است ضرر جانی نیز داشته باشد.

تعویض روغن گیربکس

تعویض روغن گیربکس در مرکز تخصصی رنو تهران برای خودروی استپ وی هر ۵۰ هزار کیلومتر انجام می شود  که تایم   استاندارد با عطف به دفترچه راهنمای خودرو استپ وی می باشد. در نظر داشته باشید اگر روغن گیربکس سر وقت تعویض نگردد سبب کاهش فشار روغن و خرابی قطعات داخل گیربکس می شود. نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که تعویض روغن گیربکس باید  توسط دستگاه صورت گیرد و تعویض دستی آن موجب خرابی خودرو می شود. این کار در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران توسط متخصصین و با دستگاه مخصوص انجام می شود.

تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور به همراه فیلترها هر ۷ هزار کیلومتر در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی استپ وی صورت می گیرد. اگر از تایم تعویض روغن موتور شما بگذرد موجب جرم بستن درون موتور می شود که باید  برای تعمیر موتور به تعمیرگاه مراجعه نمایید که هزینه های اضافی را بر روی دست شما می گذارد.

 

هزینه تعمیرات رنو استپ وی در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خودروی استپ وی و دیگر خودرو های رنو در این مرکز تعمیرگاهی براساس مصوبه های قانونی خواهد بود . لذا ما به شما تضمین می دهیم که در صورت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

 

نتیجه گیری :

همان‌طور که اشاره شد برای تعمیر خودروی رنو استپ وی باید بتوانید یک مکان معتبر را جهت تعمیر انتخاب کنید. اگر برای تعمیر ماشین خود به مکان‌های بی نام و نشان بروید، شاید بتوانید در هزینه‌های خود مدیریت کنید اما قطعاً نتیجه رضایت بخش کسب نخواهد کرد. با توجه به این که خودروی رنو استپ وی دارای پیچیدگی‌های مخصوص به خود است جهت تعمیر آن شناخت یک مجموعه معتبر به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بدون دغدغه و با یک هزینه معقول، خودروی مورد علاقه خود را تعمیر کنید. تعمیرگاه تخصصی رنو تهران به عنوان یک مجموعه معتبر جهت تعمیر ماشین‌های شرکت رنو است که در دارای تجربه زیادی در این کار است.

وجود تنوع در خودروهای رنو باعث شده است تا برای این که بتوانید یک انتخاب درست داشته باشید باید از افراد متخصص جهت تعمیر استفاده کنید. وجود خودروی ساندرو در ایران و تنوع ماشین استپ وی باعث شده است تا مجموعه تخصصی رنو تهران به صورت ویژه بر روی خودروهای این شرکت کار کند.

 جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002