همه خدمات

نمایش جزئیات

تعمیرگاه تخصصی خودروی رنو مگان

تعمیرگاه رنو-تعمیرگاه رنو تهران-تعمیر موتور مگان-تنظیم موتور مگان-سرویس دوره ای مگان-خدمات برقی خودرو مگان-تعمیرات رنو مگان-درباره خودرو رنو مگان

مرکز فنی و تخصصی تعمیرات خودروی رنو مگان در تهران با کادری مجرب و قیمت مناسب و مصوب


جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002

تعمیرگاه تخصصی رنو مگان :

 

برای سرویس و انواع تعمیرات خودروی مگان می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران تشریف بیاورید . تا تمامی نیاز های خودروی شما برطرف شود. سرویس دهی سریع و هزینه ی مناسب خدمات دهی اصول اصلی کار ماست. 

 

 

مهم ترین خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی مگان :

.تعمیر سرسیلندر

 

.تعمیرات جلو بندی 

 

.سرویس های دوره ای رنو مگان

 

.تعمیر موتور

 

.شستشوی انژکتور

 

.تعویض روغن

 

.تعمیر گیربکس رنو مگان

 

.تعویض نمودن بلبرینگ ها

 

.تعویض لنت های عقب خودرو

 

.تعویض واتر پمپ

 

.تعویض کیت تسمه تایم

 

.تنظیم موتور رنو مگان

 

.دیاگ

 

.ABS

 

برای انجام تمامی تعمیرات فوق می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران مراجعه نمایید و از خدمات کادر مجرب و با دانش این مرکز تعمیرگاهی بهره مند شده و از بابت تعمیر خودروی خود آسوده خاطر شوید.

 

 

.تعمیر سر سیلندر:

سر سیلندر یک درپوش برای بلوک سیلندر است که اتاق احتراق را تشکیل می دهد. و این که با چه موادی خنک می شود ممکن است دارای مجاری آب و شیار های خنک کننده هوا در اطراف آن باشد. سر سیلندر یا پیچ و مهره به سیلندر متصل است . و خرابی سر سیلندر ممکن است ضرر های جبران ناپذیری را بر خودروی شما وارد کند.

 

 

.تعمیرات جلو بندی :

جلو بندی خودروی مگان بسیار قدرتمند است و به دلیل طراحی و ساخت عالی و استفاده از قطعات با کیفیت توانسته یکی از بهترین سیستم تعلیق ها را در میانت خودرو های موجود در ایران داشته باشد. به همین دلیل تعمیرات مربوط به آن هم تخصصی می باشد و برای تعمیرات جلو بندی خودروی مگان جلو بندی اش باید به صورت کامل باز شود تا به صورت اصولی و صحیح تعمیرات مربوط به آن انجام شود . اگر جلو بندی مگان در تعمیرگاه غیر تخصصی تعمیر شود دیگر مانند سابق نم شود زیرا جلو بندی مگان بسیار حساس است و نیاز به تجربه و دانش دارد.

 

 

.شست و شوی انژکتور:

در تنظیم موتور یکی از خدماتی که انجام می شود، شستشوی انژکتور است که تاثیر بسیار زیادی بر روی کاهش آلاینده، بالا رفتن شتاب خودرو و کم شدن مصرف سوخت خواهد داشت. اگر این کار به صورت حرفه ای انجام نشود، کارکرد صحیح خود را زیر سئوال می برد. همچنین شستشوی سوزن انژکتور نیز بسیار ضروری و تاثیر گذار است.

 

همچنین شستشوی انژکتور رنو مگان کاری تخصصی می باشد و نیازمند تجربه فراوان در این زمینه است .

 

 

.دیاگ مگان :

ممکن است برخی اوقات خودروی مگان شما بدکار کند یا ریپ بزند یا کم بیاورد و . . . در چنین مواقعی اکثرا خودروی مگان شما باید دیاگ زده شود تا علت کار کرد ید خودرو مگان شما مشخص شود . یکی از این دلایل میتواند از نامیزان بودن تسمه تایم شما باشد یا ممکن است از خرابی شمع های خودروی شما و یا سوختن کویل خودروی شما باشد که باید تست دیاگ زده شود تا مشکل پیدا و سپس رفع شود .

 

 

.تعمیرات سیم کشی خودرو مگان :

تعمیرات برقی تخصصی خودروهای رنو به خصوص خودروی مگان توسط تعمیرگاه تخصصی رنو تهران به صورت کاملا فنی انجام می شود . این بخش به دلیل اینکه هیچ عمل غیر تخصصی و غیر فنی روی سیم کشی خودرو اعمال نخواهد کرد برق تخصصی نام گذاری شده است . از جمله خدمات سرویس برق تخصصی می توان به تعمیر و بازدید سیستم خنک کننده خودرو ، راه اندازی و تست سنسور ها ، بازدید و راه اندازی کامل چراغ ها ، تعویض داشبورد ، بازدید و تعمیر شیشه بالابر ، قفل مرکزی ، تعمیر آینه برقی و . . . اشاره کرد .

 

 

.سرویس های دوره ای مگان :

 تعویض تسمه تایم

 

در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران تعویض کیت کامل تسمه تایم برای خودروی مگان در هر ۶۰ هزار کیلومتر صورت می گیرد. با توجه به نکاتی که در دفترچه راهنمای خودروی رنو مگان درج شده است. در صورتی که تعویض تسمه تایم خودروی را به تعویض بیندازید؛ پاره شدن تسمه تایم سبب بهم ریختن زمان حرکت سوپاپ و پیستون می شود و خرابی های جبران ناپذیری را به بار می آورد. در نظر داشته باشید پارگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی ممکن است ضرر جانی نیز داشته باشد.

 

تعویض روغن گیربکس

 

تعویض روغن گیربکس در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی مگان هر ۵۰ هزار کیلومتر صورت می گیرد که زمان استاندارد با توجه به دفترچه راهنمای خودرو مگان می باشد. در نظر داشته باشید اگر روغن گیربکس به موقع تعویض نشود سبب کاهش فشار روغن و خرابی قطعات داخل گیربکس می شود. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که تعویض روغن گیربکس حتما می بایست توسط دستگاه صورت گیرد و تعویض دستی آن سبب خرابی خودرو می شود. این کار در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران توسط متخصصین و با دستگاه مخصوص انجام می شود.

 

تعویض روغن موتور

 

تعویض روغن موتور همراه با فیلترها هر ۷ هزار کیلومتر در تعمیرگاه تخصصیرنو تهران برای خودروی مگان انجام می شود. اگر از زمان تعویض روغن موتور شما بگذرد سبب جرم بستن درون موتور می شود که می بایست برای تعمیر موتور به تعمیرگاه مراجعه کنید که هزینه های اضافی را شامل می شود.

 

 

هزینه تعمیرات رنو مگان در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خودروی مگان و دیگر خودرو های رنو در این مرکز تعمیرگاهی براساس مصوبه های قانونی خواهد بود . و لذا در صورت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

 

 

نتبجه گیری :

رنو مگان یک خودرو خانوادگی است که توسط یک خودروساز فرانسوی تولید شده است. رنو مگان در واقع یکی از بهترین و باکیفیت ترین خودروهای رنو است که فروش آن در جهان طرفداران زیادی را به همراه دارد. رنو مگان با دو موتور ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ به بازار عرضه شده است و دو دو مدل گیربکس دنده ای و اتوماتیک به فروش رفته است.و همچنین به دلیل ظرافت و پیچیدگی موجود در تولید این خودرو یکی از بزرگترین مسائل داشتن یک تعمیرگاه تخصصی مگان داست که برای هر خودرویی واجب است. 

 

تعمیرگاه تخصصی مگان با کادری مجرب و با دانش در این زمینه می تواند بهترین خدمات را در رابطه با خودروی مگان به شما عرضه بدارد و نیاز شما عزیزان را مرتفع سازد.

 

 

 جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002