همه خدمات

نمایش جزئیات

تعمیرگاه تخصصی خودروی رنو ساندرو

تعمیرگاه رنو ساندرو- ساندرو-تعمیر ساندرو-تعمیرگاه ساندرو- تعمیرگاه تخصصی ساندرو-تعمیرگاه ساندرو-رنو تهران- تعمیرگاه خودروی رنو- تعمیرگاه ماشین- تعمیر خودرو در تهران- تعمیرات خودرو

تعمیرگاه رنو تهران مرکز تعمیرات تخصصی خودروی رنو ساندرو و انواع خودروی رنو در تهران


جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002

رنو ساندرو :

سازنده خودروی رنو ساندرو کشور فرانسه است و طراحی آن در سال ۲۰۰۹ میلادی انجام شده است. از موتور چهار سیلندر و ۱۶ سوپاپ در آن استفاده شده است. از امکانات رنو ساندرو می توان به ترمزهای جلو دیسکی و عقب کاسه ای و ترمز ضد قفل ABS اشاره کرد. این خودرو در دو مدل دنده ای و اتوماتیک در کشور ما عرضه شده است.

 

مهم ترین خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی ساندرو :

.تعمیر سرسیلندر

.تعمیرات جلو بندی 

.سرویس های دوره ای رنو ساندرو

.تعمیر موتور

.شستشوی انژکتور

.تعویض روغن

.تعمیر گیربکس رنو ساندرو

.تعویض نمودن بلبرینگ ها

.تعویض لنت های عقب خودرو

.تعویض واتر پمپ

.تعویض کیت تسمه تایم

.تنظیم موتور رنو ساندرو

.دیاگ

.ABS

.تعویض گردگیر پلوس ساندرو

. تعمیرات مربوط به باتری و برق ساندرو

و . . . 

برای انجام تمامی تعمیرات فوق می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران مراجعه نمایید و از خدمات کادر مجرب و با دانش این مرکز تعمیرگاهی بهره مند شده و ما این تضمین را می دهیم که از بابت تعمیر خودروی خود آسوده خاطر شوید.

 

. تعمیرات برقی و الکترونیکی :

مهم ترین بخش های برقی و الکترونیکی که در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران تعمیر و سرویس می شوند :

عیب یابی و تعمیر سیم کشی مطابق نقشه های شرکت سازنده

عیب یابی و تعمیرات یونیت ها

تعمیرات سانروف

عیب یابی و تعمیرات کروز ، رادار و سنسور های سپر

تعویض ترانس و لامپ های زنون

شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت یابی

تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلو به صورت تضمینی

تعمیرات بخاری

 

. تعویض گردگیر پلوس ساندرو :

گردگیر پلوس ساندرو مخصوص ساندرو دنده دستی می باشد . زمان تعویض گردگیر پلوس ساندرو طبق دفترچه راهنمای خودرو هر ۸۰ هزار کیلومتر می باشد . و در صورت تعویض نکردن موجب نشت روغن گیر بکس شده و آن را تخلیه می کند و موجب خرابی در دنده های خودرو به خصوص دنده پنج خودرو می شود. گردگیر پلوس ساندرو در سمت راننده می باشد و وصل کننده پلوس به گیربکس است . تعویض این قطعه کوچک و به ظاهر بی اهمیت نیاز به تخصص بالایی دارد زیرا متصل کننده قسمت های مهمی از خودرو است پس همواره سعی کنید برای تعویض این قطعه به مراکز تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید.

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران این تضمین را به شما می دهد که بهترین خدمات را در رابطه با تعویض گردگیر پلوس ساندرو به شما عزیزان عرضه بدارد. 

 

. تعمیرات گیر بکس :

گیربکس خودروی رنو ساندرو AL۴ می باشد و همین نکته باعث می شود که انتقال نیرو در این خودرو به نرمی انجام شود. ولی اگر در گیربکس این خودرو نقصی به وجود آید و گیربکس خودرو به درستی سرویس نشود موجب می شود که انتقال نیروی نرم با مشکل مواجه شود پس همیشه سعی کنید تا به مراکز تعمیرگاهی معتبر برای تعمیرات گیربکس این خودرو مراجعه نمایید .

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران با کادری مجرب و پشتیبانی رایگان یکی از بهترین مراکز در تعمیر و سرویس گیربکس در ایران می باشد.

 

. تعمیر جلو بندی و سیستم تعلیق ساندرو :

مهم ترین بخش های جلو بندی که در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران تعمیر و سرویس می شوند :

کمک فنرها

طبق

سیبک فرمان

فنرها

قرقری فرمان

بلبرینگ سرکمک 

توپی سرکمک 

لوازم موج گیر

لاستیک چاکدار

و . . . 

بهترین خدمات را با ما در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران به صورت تضمینی تجربه کنید.

 

. سرویس های دوره ای ساندرو :

 تعویض تسمه تایم

در مرکز تخصصی رنو تهران تعویض کیت کامل تسمه تایم برای خودروی ساندرو در هر ۶۰ هزار کیلومتر انجام می شود. با توجه به نکاتی که در دفترچه راهنمای خودروی رنو ساندرو آمده است. وقتی که تعویض تسمه تایم خودروی خود را به تاخیر بیندازید؛ پاره شدن تسمه تایم موجب بهم ریختن تایم حرکت سوپاپ و پیستون می شود و خرابی های بسیار زیادی را به بار می آورد. توجه کنید که پارگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی ممکن است ضرر جانی نیز داشته باشد.

تعویض روغن گیربکس

تعویض روغن گیربکس در مرکز تخصصی رنو تهران برای خودروی ساندرو هر ۵۰ هزار کیلومتر انجام می شود  که تایم   استاندارد با عطف به دفترچه راهنمای خودرو ساندرو می باشد. در نظر داشته باشید اگر روغن گیربکس سر وقت تعویض نگردد سبب کاهش فشار روغن و خرابی قطعات داخل گیربکس می شود. نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که تعویض روغن گیربکس باید  توسط دستگاه صورت گیرد و تعویض دستی آن موجب خرابی خودرو می شود. این کار در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران توسط متخصصین و با دستگاه مخصوص انجام می شود.

تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور به همراه فیلترها هر ۷ هزار کیلومتر در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی ساندرو صورت می گیرد. اگر از تایم تعویض روغن موتور شما بگذرد موجب جرم بستن درون موتور می شود که باید  برای تعمیر موتور به تعمیرگاه مراجعه نمایید که هزینه های اضافی را بر روی دست شما می گذارد.

 

هزینه تعمیرات رنو استپ وی در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خودروی ساندرو و دیگر خودرو های رنو در این مرکز تعمیرگاهی براساس مصوبه های قانونی خواهد بود . لذا ما به شما تضمین می دهیم که در صورت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

 

نتیجه گیری :

ساندرو یک خودروی کامپکت داخل شهری تولیدی شرکت رنو است . که در مدل استپ وی مقداری به یک کراس اوور کوچک تبدیل می شود .

ساندرو بر روی بستر ال ۹۰ ساخته شده و انتظار سواری آفرود از آن بی جاست . اما از لحاظ امنیت و رانندگی بسیار خودروی خوب و خوش دستی است. اگر تجربه رانندگی با ساندرو را داشته باشید متوجه تفاوت های آن با خودرو های هم سبک و هم رده و هم قیمتش خواهید شد.

ما در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران تمامی خدمات در تمامی بخش‌ها ، از جلو بندی ساندرو و استپ وی، خدمات موتوری ساندرو و استپ وی، گیربکس ساندرو و استپ وی، برقی ساندرو و استپ وی، دیاگ ساندرو و استپ وی، مکانیکی ساندرو و استپ وی، و … را تا صافکاری و نقاشی و کارشناسی خرید برای ساندرو و استپ وی، برای شما در تعمیر گاه تخصصی رنو تهران با پشتیبانی رایگان آماده کرده‌ایم.جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002