همه خدمات

نمایش جزئیات

تعمیرگاه تخصصی خودروی رنو تالیسمان

تعمیرگاه رنو داستر- تالیسمان-تعمیر تالیسمان-تعمیرگاه تالیسمان- تعمیرگاه تخصصی تالیسمان-تعمیرگاه تالیسمان-رنو تهران- تعمیرگاه خودروی رنو- تعمیرگاه ماشین- تعمیر خودرو در تهران- تعمیرات خودرو

تعمیرات فوق تخصصی رنو تالیسمان در مرکز تعمیرگاهی رنو تهران با کادری مجرب و سروویس دهی عالی


جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002

رنو تالیسمان :

رنو تالیسمان در سال ۲۰۱۶میلادی در کلاس خودرو های لوکس و خوشگل و با کیفیت راهی بازار های جهانی شد و از فروش بالایی برخوردار بود. از برجستگی های خوب این خودروی فرانسوی داشتن طراحی جذاب و کامل بود که طراحان کمپانی رنو در طراحی خودرو رنو تالیسمان را به بهترین شکل ممکن انجام دادند .

برای رفتن به تعمیرگاه تخصصی ساندرو اینجا کلیک کنید .

خودروی رنو تالیسمان در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت نگین خودرو وارد ایران گردید این خودرو که موتور و ظاهر و جلوبندی زیبایی دارد و طرفداران خوبی را در ایران پیدا کرده است .

خودروی رنو تالیسمان جایگزین لاگونا شده بود. و پلتفرم این خودرو توسط شرکت رنو و شرکت نیسان مشترکا ساخته شده است .

 

مهم ترین امکانات خودرو تالیسمان :

. ترمز پارک برقی

. سنسور نور 

. سیستم تهویه مطبوع دوگانه 

. دوربین ۳۶۰ درجه 

. سنسور باران 

. سقف پانوراما 

. کروز کنترل 

. کیسه هوا 

. سنسور پارک در عقب و جلو 

و . . . 

 

مهم ترین خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی تالیسمان :

.تعمیر سرسیلندر

.رفع کوبش تالیسمان

.تعمیرات جلو بندی 

.سرویس های دوره ای رنو تالیسمان

.تعمیر موتور

.شستشوی انژکتور

.تعویض روغن

.تعمیر گیربکس رنو تالیسمان

.تعویض نمودن بلبرینگ ها

.تعویض لنت های عقب خودرو

.تعویض واتر پمپ

.تعویض کیت تسمه تایم

.تنظیم موتور رنو تالیسمان

.دیاگ

.ABS

.تعویض گردگیر پلوس تالیسمان

. تعمیرات مربوط به باتری و برق تالیسمان

و . . . 

برای انجام تمامی تعمیرات فوق می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران مراجعه نمایید و از خدمات کادر مجرب و با دانش این مرکز تعمیرگاهی بهره مند شده و ما این تضمین را می دهیم که از بابت تعمیر و سرویس خودروی خود آسوده خاطر شوید.

 

. رفع کوبش تالیسمان :

شاید مهم ترین نقطه ضعف خودروی رنو تالیسمان کوبش این خودرو باشد که رانندگان را از این خودروی دوست داشتنی ناراضی کند . اغلب دارندگان این خودرو بر این باورند که کوبش این خودرو رفع نمی شود و این کوبش همیشگی است ولی ما در تعمیرگاه تخصص رنو تهران با انجام کار های زیر تا ۸۰ درصد کوبش را در این خودرو کمتر می کنیم .

۱- ضربه گیرهایی که بر روی فنر لول های رنو تالیسمان می باشد در طراحی دچار ایراد می باشند که با تعویض آنها با ضربه گیر های اصلاح شده به میزان ۴۰ تا ۵۰ درصد از کوبش خودرو کمتر می شود.

۲- ایراد دیگر کوبش رنو تالیسمان به دلیل استفاده از بوش های لاستیکی در سگ دست عقب می باشد که با جابجای آن ها با بوش های فولادی حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد از کوبش خودرو کمترمی شود.

حال با تعویض بوش های فولادی سگدست و ضربه گیر های فابریک رنو تالیسمان ، کوبش خودرو حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد کاهش پیدا می کند . 

 

. تعمیر گیر بکس :

تعمیر و سرویس گیربکس تالیسمان و عیب یابی گیربکس تالیسمان را باید جدی گرفت و به آن پرداخت . سیستم انتقال قدرت (یا گیربکس اتوماتیک که بخشی از سیستم انتقال قدرت است) و موتور خودرو مهم ترین بخش هایی هستند که موجب می شود خودرو شما دیگر حرکت نکند . اگر این دو بخش مهم خودروکار کرد درستی نداشته باشند ، خودرو شما دیگر نمی تواند حرکت کند .  توجه به این مهم به این دلیل بسیار اهمیت دارد که در صورت بروز نقص های کوچک در گیربکس اتوماتیک با عیب‌یابی درست از خرابی‌های بزرگتر و مهم تر جلوگیری خواهید کرد و در هزینه‌ تعمیر گیربکس تالیسمان صرفه جویی کنید .

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران به صورت تضمینی بهترین خرمات را دراین زمینه به شما عرضه می کند.

 

. تعویض واتر پمپ :

واتر پمپ که وظیفه خنک سازی خودرو را بر عهده دارد در صورت خرابی و عدم خنک سازی خودرو موجب خرابی سر سیلندر و حتی سیلندر ها می شود و پس این قطعه کوچک در خودرو را جدی بگیرید. برای تعویض واتر پمپ تالیسمان می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران مراجعه نمایید .

 

. سرویس های دوره ای تالیسمان :

 تعویض تسمه تایم

در مرکز تخصصی رنو تهران تعویض کیت کامل تسمه تایم برای خودروی تالیسمان در هر ۶۰ هزار کیلومتر انجام می شود. با توجه به نکاتی که در دفترچه راهنمای خودروی رنو تالیسمان آمده است. وقتی که تعویض تسمه تایم خودروی خود را به تاخیر بیندازید؛ پاره شدن تسمه تایم موجب بهم ریختن تایم حرکت سوپاپ و پیستون می شود و خرابی های بسیار زیادی را به بار می آورد. توجه کنید که پارگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی ممکن است ضرر جانی نیز داشته باشد.

تعویض روغن گیربکس

تعویض روغن گیربکس در مرکز تخصصی رنو تهران برای خودروی تالیسمان هر ۵۰ هزار کیلومتر انجام می شود  که تایم   استاندارد با عطف به دفترچه راهنمای خودرو تالیسمان می باشد. در نظر داشته باشید اگر روغن گیربکس سر وقت تعویض نگردد سبب کاهش فشار روغن و خرابی قطعات داخل گیربکس می شود. نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که تعویض روغن گیربکس باید  توسط دستگاه صورت گیرد و تعویض دستی آن موجب خرابی خودرو می شود. این کار در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران توسط متخصصین و با دستگاه مخصوص انجام می شود.

تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور به همراه فیلترها هر ۷ هزار کیلومتر در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی تالیسمان صورت می گیرد. اگر از تایم تعویض روغن موتور شما بگذرد موجب جرم بستن درون موتور می شود که باید  برای تعمیر موتور به تعمیرگاه مراجعه نمایید که هزینه های اضافی را بر روی دست شما می گذارد.

 

هزینه تعمیرات رنو استپ وی در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خودروی تالیسمان و دیگر خودرو های رنو در این مرکز تعمیرگاهی براساس مصوبه های قانونی خواهد بود . لذا ما به شما تضمین می دهیم که در صورت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

 

نتیجه گیری :

همان طور که گفتیم  ما در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران ، تمامی خدمات سرویس ، بازدید ، عیب یابی و تعمیرات بخش های گوناگون خودرو شما را انجام می دهیم.

از مهم ترین مواردی که باید به آن ها توجه زیادی  شود به تعویض روغن موتور به همراه فیلتر ها ، لنت های ترمز چرخ های عقب و جلو ، قطعات سیستم تعلیق جلو و عقب خودرو و … می توان اشاره نمود .

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی تالیسمان فقط از قطعات یدکی اورجینال و اصلی شرکت برای خودروی شما استفاده می کند. و این تضمین را می دهد که بهترین خدمات را در رابطه با خودروی تالیسمان به شما عرضه کند.

 جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002