همه خدمات

نمایش جزئیات

تعمیرات تخصصی رنو داستر

تعمیرگاه رنو داستر- داستر-تعمیر داستر-تعمیرگاه داستر- تعمیرگاه تخصصی داستر-تعمیرگاه استپ وی-رنو تهران- تعمیرگاه خودروی رنو- تعمیرگاه ماشین- تعمیر خودرو در تهران- تعمیرات خودرو

تعمیرگاه مرکزی انواع خودروهای رنو و رنو کپچر با ضمانت عالی و متخصصین مجرب


جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002

رنو داستر :

رنو داستر اتومبیلی شاسی بلند است که به صورت تک دیفرانسیل و یا دو دیفرانسیل توسط شرکت نگین خودرو به کشور ما وارد  شده است. یکی از نکته های مثبت رنو داستر این است که در بیرون از جاده و یا همان آفرود نیز توان رانندگی دارد . در واقع رنو داستر تنها خودروی آفرودی شرکت خودرو سازی رنو می باشد .

 

رنو داستر ظرفیت  تا ۵ نفر را در خود جای دهد و تا ۴۷۵ کیلو هم فضا برای وسایل آنان داشته باشد البته با تا شدن صندلی‌های عقب این فضا به بیش از ۱۶۳۶ کیلو افزایش پیدا می کند .

 

مهم ترین خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی داستر :

.تعمیر سرسیلندر

.تعمیرات جلو بندی 

.سرویس های دوره ای رنو داستر

.تعمیر موتور

.شستشوی انژکتور

.تعویض روغن

.تعمیر گیربکس رنو داستر

.تعویض نمودن بلبرینگ ها

.تعویض لنت های عقب خودرو

.تعویض واتر پمپ

.تعویض کیت تسمه تایم

.تنظیم موتور رنو داستر

.دیاگ

.ABS

.تعویض گردگیر پلوس داستر

. تعمیرات مربوط به باتری و برق داستر

و . . . 

برای انجام تمامی تعمیرات فوق می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران مراجعه نمایید و از خدمات کادر مجرب و با دانش و متخصص این مرکز تعمیرگاهی بهره مند شده و ما این تضمین را به شما می دهیم که از بابت تعمیر و سرویس خودروی خود آسوده خاطر شوید.

 

. تعمیر گیربکس :

گیر بکس خودرو رنو داستر از نوع AL۴  می‌باشد. رنو داستر چهار دنده روبه‌جلو و یک دنده رو به عقب می خورد شما به هیچ وجه نباید به این گیربکس فشار زیاد بیاورید و همیشه روغن گیربکس این خودرو را در کیلومتر تعیین شده تعویض کنید. عوض نکردن یا دیر عوض کردن روغن گیربکس باعث خرابی قطعات داخل گیربکس می شود مانند تقه زدن هنگام تعویض دنده‌ها که راننده کاملاً متوجه این عیب در خودرو می‌شود. به هیچ وجه از خودرو رنو داستر تک دیفرانسیل برای آفرود استفاده نکنید در صورت استفاده خودرو رنو داستر تک دیفرانسیل برای آفرود ، گیربکس خودرو بسیار سریع  با مشکلاتی مانند صفحه‌ها ، باندها روبرو می‌شود. در این صورت نیاز به تعمیر کامل گیربکس دارد. نکته بعدی در مورد رنو داستر هیچ وقت در جاده از دنده خلاص (N) استفاده نکنید.

برای تعمیر و سرویس گیربکس خود به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران مراجعه نمایید.

 

. تعمیر موتور :

همانطور که می دانید ، داستر خودرو کویر و کوه و جنگل است و وقتی  که به درستی از موتور آن نگهداری نشود نیاز به سرویس دارد . یکی از مواردی که موجب خرابی موتور  خودروی داستر می شود کار کردن با روغن کثیف است. اغلب  عموم مردم تایم تعویض روغن خودروی خود را از یاد می برند و این موضوع موجب می شود به موتور خودرو آسیب وارد شود.

دلیل دیگری که موجب خراب شدن زود و سریع موتور داستر می شود کار کردن موتور با روغن اندک است که باعث آسیب دیدن یاتاقان ها و میل لنگ می شود و هزینه های اضافی را برای شما در بر دارد.

برای پیشگیری از این موضوع به تعمیرگاه های غیر تخصصی مراجعه نکنید و به جای آن ها به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران مراجعه نمایید.

 

. تعمیر جلو بندی :

خودروی رنو داستر که خودرویی آفرودی است یک جلو بندی قرص و محکم و قوی را دارا است . و پییدگی های فراوانی را دارد و همچنین به دلیل استفاده آفرودی از این خودرو ، جلو بندی این خودرو همیشه در معرض آسیب می باشد . از این رو تعمیر و سرویس جلو بندی این خودرو بسیار کار تخصصی است که تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی رنو تهران می توانند به صورت تضمینی پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشند.

 

. سرویس های دوره ای داستر :

 تعویض تسمه تایم

در مرکز تخصصی رنو تهران تعویض کیت کامل تسمه تایم برای خودروی داستر در هر ۶۰ هزار کیلومتر انجام می شود. با توجه به نکاتی که در دفترچه راهنمای خودروی رنو داستر آمده است. وقتی که تعویض تسمه تایم خودروی خود را به تاخیر بیندازید؛ پاره شدن تسمه تایم موجب بهم ریختن تایم حرکت سوپاپ و پیستون می شود و خرابی های بسیار زیادی را به بار می آورد. توجه کنید که پارگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی ممکن است ضرر جانی نیز داشته باشد.

تعویض روغن گیربکس

تعویض روغن گیربکس در مرکز تخصصی رنو تهران برای خودروی داستر هر ۵۰ هزار کیلومتر انجام می شود  که تایم   استاندارد با عطف به دفترچه راهنمای خودرو داستر می باشد. در نظر داشته باشید اگر روغن گیربکس سر وقت تعویض نگردد سبب کاهش فشار روغن و خرابی قطعات داخل گیربکس می شود. نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که تعویض روغن گیربکس باید  توسط دستگاه صورت گیرد و تعویض دستی آن موجب خرابی خودرو می شود. این کار در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران توسط متخصصین و با دستگاه مخصوص انجام می شود.

تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور به همراه فیلترها هر ۷ هزار کیلومتر در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی داستر صورت می گیرد. اگر از تایم تعویض روغن موتور شما بگذرد موجب جرم بستن درون موتور می شود که باید  برای تعمیر موتور به تعمیرگاه مراجعه نمایید که هزینه های اضافی را بر روی دست شما می گذارد.

 

هزینه تعمیرات رنو استپ وی در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خودروی داستر و دیگر خودرو های رنو در این مرکز تعمیرگاهی براساس مصوبه های قانونی خواهد بود . لذا ما به شما تضمین می دهیم که در صورت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

 

نتیجه گیری :

با وارد شدن خودروهای پیشرفته رنو همچون خودرو رنو داستر که یک خودرو شاسی بلند است در ایران نیاز به مراکز تعمیرگاهی متخصص و با دانش و کار آمد و آشنا به سیستم خودرو های رنو احساس شد . تعمیرگاه‌  تخصصی رنو تهران در این زمینه یکی از تعمیرگاه های پیشرو می باشد. تعمیرگاه تخصصی رنو تهران به ‌صورت فنی و تخصصی کلیه خدمات و تعمیرات و قطعات مورد نیاز خودروی رنو داستر را تامین می کند.

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران تعمیرگاهی مجهز و مناسب برای تمامی خودرو های رنو می باشد.

 جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002