همه خدمات

نمایش جزئیات

تعمیرات تخصصی رنو ال 90

تعمیرگاه موتور خودرو- تعمیرگاه موتور ال90-  تعمیر موتور رنو- تعمیر موتور پیکاپ تندر 90-تعمیرگاه موتور خودرو- تعمیرگاه تهران-تعمیرگاه رنو تهران-تعمیرگاه موتور تهران

تعمیرگاه رنو تهران مرکز تعمیرات تخصصی رنو ال 90 و تندر 90 در تهران با ارائه بهترین خدمات


جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002

تعمیرگاه تخصیی رنو ال ۹۰ :

برای سرویس و انواع تعمیرات خودروی ال ۹۰ می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران تشریف بیاورید . تا تمامی نیاز های خودروی شما برطرف شود. سرویس دهی سریع و هزینه ی مناسب خدمات دهی اصول اصلی کار ماست. 

 

مهم ترین خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو تهران برای خودروی ال ۹۰ :

.تعمیر سرسیلندر

.تعمیرات جلو بندی 

.سرویس های دوره ای رنو ال ۹۰

.تعمیر موتور

.شستشوی انژکتور

.تعویض روغن

.تعمیر گیربکس رنو ال ۹۰

.تعویض نمودن بلبرینگ ها

.تعویض لنت های عقب خودرو

.تعویض واتر پمپ

.تعویض کیت تسمه تایم

.تنظیم موتور رنو ال ۹۰

.دیاگ

.ABS

.تعویض گردگیر پلوس ال ۹۰

برای انجام تمامی تعمیرات فوق می توانید به تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران مراجعه نمایید و از خدمات کادر مجرب و با دانش این مرکز تعمیرگاهی بهره مند شده و از بابت تعمیر خودروی خود آسوده خاطر شوید.

 

.شست و شوی انژکتور:

در تنظیم موتور یکی از خدماتی که انجام می شود، شستشوی انژکتور است که تاثیر بسیار زیادی بر روی کاهش آلاینده، بالا رفتن شتاب خودرو و کم شدن مصرف سوخت خواهد داشت. اگر این کار به صورت حرفه ای انجام نشود، کارکرد صحیح خود را زیر سئوال می برد. همچنین شستشوی سوزن انژکتور نیز بسیار ضروری و تاثیر گذار است.

 

.تعمیرات گیربکس:

یکی دیگر از خدمات تعمیرگاه رنو تهران ، تعمیر گیربکس است. مهم ترین دلیل خرابی گیربکس، پاره شدن گردگیر پلوس سمت راننده است. وقتی که در زمان معین این گردگیر تعویض نشود و پاره شود، باعث ریختن روغن گیربکس می شود و سوختن دنده ها را به دنبال دارد. نقطه ضعف گیربکس اتوماتیک این است که با روغن کار می کند و ترک کوچک باعث ریزش روغن ها می شود و هیچگونه اخطاری هم داده نمی شود.

 

.خرابی واتر پمپ :

واتر پمپ وظیفه خنک سازی خودرو را بر عهده دارد. در صورت خرابی واتر پمپ و رسیدگی نکردن به آن ممکن است مشلاتی مانند  عملکرد ضعیف کولر ماشین یا بالارفتن آمپر ماشین یا کاهش آب رادیاتور ماشین یا نشت ضدیخ و آب از ماشین و یا صدای سایش دو قطعه بر روی هم که به مرور زمان افزایش می یابد را در پی خواهد داشت.

 

.تعویض روغن رنو ال ۹۰:

تعویض روغن رنو ال ۹۰ نیز در مجموعه سرویس های دوره ای مربوط به تعمیر ال ۹۰ قرار می گیرد. که لازم است پس از طی نمودن میزان مسافت مشخصی انجام شود. شما با مطالعه دفترچه های راهنمای این خودرو می توانید زمان دقیق تعویض روغن خودروی خود بفهمید. اما این نکته را نیز به یاد داشته باشد که تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی رنو تهران  ضمن بررسی میزان مسافت طی شده ، و ظاهر روغن گیربکس می توانند به صورت تخصصی این فرآیند را برای شما انجام دهند.

 

.تعمیر گیربکس ال ۹۰ :

از مهم ترین خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو تهران شناخته می شوند. که اگر به درستی انجام شوند، رانندگی برای شما آسان  تر بوده و با مشکلات کمتری مواجه خواهید شد. توجه داشته باشید که در صورت بروز هرگونه نقص در این قسمت باید در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر نمودن این قطعات نمایید. زیرا تا زمانی که این قسمت خودرو به خوبی کار کند خودروی شما دچار خرابی نخواهد شد. اما بروز هرگونه ایراد در این قطعه می تواند عملکرد اتومبیل شما را مختل سازد.

 

.تعویض تسمه تایم ال ۹۰ :

تعویض تسمه تایم خودروی رنو ال ۹۰ امری بسیار تخصصی می باشد که نیاز به ابزار های مخصوص به خود را دارد و در صورت تعویض بدون ابزار های مخصوص ، تایم خودرو به صورت دقیق و میزان در نمی آید . در واقع حتی اگر یک دندانه نیز در تایم گیری خودروی ال ۹۰ اشتباه ، تایم گیری شود موجب عملکرد نامناسب خودروی شما می شود و خودرو شتاب خود را از دست می دهد.

شما می توانید با مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران با خیالی آسوده اقدام به تعویض تسمه تایم خودرو خود نمایید.

 

.اهمیت سرویس های دوره ای خودروی ال ۹۰ در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

از جمله خدماتی که در زمینه تعمیرگاه تخصصی ال ۹۰ ارائه می شوند می توان سرویس های دوره ای این خودروها را نام برد.که شامل بازدید بخش های مختلف خودو همچون چرخ ها ، جلوبندی ، بررسی مایعات خودرو همچون ضد یخ ، روغن موتور ، روغن گیربکس دستی و … می شوند. این سری سرویس های دوره ای اهمیت زیادی برای خودرو داشته. و می توانند سطح عملکرد خودروی شما را بهتر کنند. علاوه بر این شما به واسطه این سرویس های دوره ای قادر خواهید بود تا از بروز خرابی های احتمالی در آینده نیز جلوگیری نموده . و شرایط خوبی را برای خودروی خود رقم بزنید. توصیه داریم برای دریافت این سرویس های دوره ای حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. زیرا این مراکز با در نظر گرفتن تمام جوانب لازم این قابلیت را دارند تا خدمات مناسبی ارائه دهند.

 

هزینه تعمیرات رنو ال ۹۰ در تعمیرگاه تخصصی رنو تهران :

هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خودروی ال ۹۰ و دیگر خودرو های رنو در این مرکز تعمیرگاهی براساس مصوبه های قانونی خواهد بود . و لذا در صورت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو تهران هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

 

نتیجه گیری :

لازمه دستیابی به تمام خدمات و تعمیرات رنو ال ۹۰ انتخاب درست مراکز تعمیرگاهی است. این  مراکز خدمات خود را با سرعت خوبی به شما ارائه می نمایند تا هنگام بروز خرابی مدت زمان کمتری را درگیر تعمیر نمودن خودروی خود باشید. از دیگری ویژگی های بارز آن ها استفاده از نیروهایی کاملا مجرب و حرفه ای می باشد که با دانش بالای خود در حوزه تعمیر تخصصی ال ۹۰ این قدرت را دارند تا کاملا اصولی خودروی شما را تعمیر کنند. قبل از هرگونه اقدامی برای تعمیرات توصیه داریم این نکات را در نظر بگیرید زیرا رعایت نمودن این مجموعه نکات می تواند در انتها نتایج خوبی را برای شما عزیزان رقم بزند. 

تعمیرگاه تخصصی رنو تهران با داشتن کادری مجرب و با دانش یکی از مراکز تخصصی در زمینه تعمیر خودرو های رنو به خصوص خودروی رنو ال ۹۰ می باشد.

 جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09393982002